Poptávka realizace

Máte-li zájem o realizaci, vyplňte prosím poptávkový formulář.

Zadat poptávku

Lité podlahy a beton

Anhydrit

Litá podlaha na bázi sádry. Nejlepší volba pro podlahové topení, bytové a komerční prostory.

Vzorová kalkulace: 110 m2 v tloušťce 6 cm - 52 280 Kč bez DPH - cena je včetně práce, materiálu, čerpání, broušení a dopravy.

Lité cementové potěry

Litá podlaha na bázi cementu. Nejlepší volba pro garáže, lehký průmysl a prostory, které mohou být vystaveny trvalé vlhkosti (domy bez hydroizolace, prostory okolo bazénu, průmyslové prádelny a kuchyně, atd.)

Vzorová kalkulace: 110 m2 v tloušťce 6 cm - 62 080 Kč bez DPH - cena je včetně práce, materiálu, čerpání, broušení a dopravy.

Lité cementové pěny

Jedná se o cementové pěny, které mají dobré tepelně izolační vlastnosti a podle typu mohou být smíchány s polystyrenovými kuličkami. Používají se na vyplnění a vyrovnání podkladu podlah, pokud je v něm velké množství rozvodů, jako spádové potěry pod izolace střech, teras a pultů, výplňový materiál pro klenby atd.

Vzorová kalkulace: 50 m2 v tloušťce 10 cm - 35 000 Kč bez DPH - cena je včetně práce, materiálu, čerpání a dopravy.

Beton

Nejefektivnější stavební materiál, který není třeba představovat. Nabízíme betonové podlahy do garáží, betonování základových desek, zalévání šalovacích tvárnic, betonování venkovních ploch, atd. Cena se odvíjí podle typu betonu, zpracování a potřebné stavební mechanizace.

Tepelná izolace

V rámci dodání těžkých plovoucích podlah nabízíme pokládku a dodání zejména EPS a XPS podle určené stavební výšky na laser, tak abyste měli ideální spotřebu materiálu.

Vzorová kalkulace: Pokládka a dodání EPS 100 - 110 m2 v tloušťce 15 cm – 37 200 Kč bez DPH - cena je včetně práce, materiálu a dopravy.

Hydroizolace

Nabízíme hydroizolaci podlah a to buď asfaltovými pásy nebo HDPE folií včetně injektáže zdiva.

O nás

V oboru Anhydritových podlah se pohybujeme už od prvních realizací anhydritu v ČR. S realizací podlah máme více než 10ti leté zkušenosti. Provádíme lité podlahy pro rodinné domy, bytové domy, haly a komerční prostory. Více o nás.

Naše hodnoty a způsob práce
  • Dodržujeme termíny
  • Jsme flexibilní
  • Umíme řešit problémy
  • Dodržujeme normy a technické postupy
© Copyright 2023 Rubecula by Ekhard Media